• UWAGA

•

Szanowni Rodzice

Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 15 w Sosnowcu uprzejmie informuje, iż w związku ze zbliżającym się terminem rekrutacji - w nieprzekraczalnym terminie

od dnia 25.01.2024 do dnia 15.02.2024

należy złożyć

DEKLARACJĘ WOLI KONTYNUOWANIA WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

na rok szkolny 2024/2025.

Brak Deklaracji będzie równoznaczny z rezygnacją z miejsca w przedszkolu!

Deklaracje są do pobrania u dyżurujących woźnych. Pobranie i zwrot Deklaracji należy potwierdzić własnoręcznym podpisem.

• Dni otwarte w naszym Przedszkolu

•

Serdecznie zapraszamy przyszłych przedszkolaków i ich rodziców na dni otwarte w naszym przedszkolu, które odbędą się 02.02 - piątek , 05.02 - poniedziałek o godz. 9:30 .

Na dzieci czeka dużo atrakcji, rodzice będą mieli okazję zapoznać się z kadrą pedagogiczną, rozkładem dnia.  W planie  zabawy z muzyką, prace plastyczne, eksperymenty. Przewidziane jest również zwiedzanie przedszkola. Zapraszamy rodziców do wspólnego uczestnictwa w zajęciach razem z dziećmi.

Spotkania takie ułatwią Państwu podjąć decyzjęo zapisie dziecka do naszego przedszkola są również jedną z form adaptacji dziecka do warunków przedszkolnych.

• Edukacja globalna dla najmłodszych, organizowanej przez Miejską Bibliotekę publiczną w Sosnowcu

• Edukacja globalna dla najmłodszych – Czy można żyć bezoleju palmowego? - warsztaty 1/3 [23.01.2024]Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu serdeczniezaprasza dzieci w wieku 6-12 lat wraz zrodzicami/dziadkami do udziału w cyklu warsztatów zedukacji globalnej, organizowanych w ZagłębiowskiejMediatece. Pierwsze ze spotkań odbędzie się w dniu23.01.2024 r. (wtorek) o godz. 17.00 w Sali EdukacyjnejZagłębiowskiej Mediateki (ul. Kościelna 11, poziom 0).Podczas warsztatów wyjaśnimy co to jest olej palmowy ispróbujemy odpowiedzieć na pytanie - czy jest on namniezbędny do życia?

„Sygnały z kosmosu” – wystawa malarstwa WiesławyMichalskiej [24.01-16.02.2024]Filia nr 15 – Mec Miejskiej Biblioteki Publicznej wSosnowcu zaprasza serdecznie na otwarcie wystawy malarstwaWiesławy Michalskiej „Sygnały z kosmosu”. Wernisażodbędzie się w środę 24 stycznia 2024 o godz. 16.30 wsiedzibie biblioteki przy ul. S. Kisielewskiego 9a.Wystawę zorganizowaną w ramach cyklu „Zagórskasenioriada”, będzie można zwiedzać do 16 lutego 2024, wgodzinach otwarcia biblioteki. Wstęp wolny.

PO/WOŁANIE - Spotkanie z poetką Samanthą Stohlą[29.01.2024]Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu - BibliotekaTajemniczy Ogród zaprasza serdecznie na spotkanie z poetkąSamanthą Stohlą. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 29stycznia 2024 o godz. 17.00 w siedzibie biblioteki przyul. Grota -Roweckiego 23. Spotkanie organizowane wspólniez Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej – Sosnowiec PAL.Wstęp wolny.